KZBT - Kijowski Zakład Sprzętu Wiertniczego

about company

KZBT.PL Sp. z o.o. została założona w lipcu 2010 roku przez Kijowski Zakład Maszyn Wiertniczych(KZBT) w celu zwiększenia dostępności produkcji zakładu na rynku wspólnoty europejskiej.

Naszym flagowym produktem jest wiertnica KZBT URB2A2, która jest niezawodna, uniwersalna i konkurencyjna w zakupie. Obecnie głowynymi odbiorcami URB2A2 w Unii Europejskiej są firmy w krajach takich jak Polska, Węgry, Łotwa i innych.

Wiertnicę KZBT URB2A2 dostarczmy w indywidualnej konfiguracji według Państwa potrzeb. Przy zamówieniu u nas wiertnicy możemy wykonać montaż urządzenia na samochodzie dostarczonym przez klienta. Najbardziej popularne podwozia - Star 266, Kamaz, ZIł 131, URAŁ4320.

Zajmujemy się, także, sprzedażą osprzętu wiertniczego. W ofercie posiadamy różnego rodzaju świdry, rury płuczkowe, przewody wiertnicze oraz inne narzędzia do prac wiertniczych.

Oprócz sprzedaży zapewniamy fachową pomoc techniczną oraz częsci zamienne.

Możemy pochwalić się magazynem części zamiennych, zlokalizowanym w Polsce, który ciągle jest uzupełniany. Wysoka dostępność części sprawia maksymalne skrócenie przestoju sprzętu. W przypadku wysyłki kurierem części czy narzędzia z naszego magazynu są dostarczone do klienta najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.

UWAGA! Dla stałych klientów oferujemy rabaty lojalnościowe.

Zapraszamy do współpracy!